Hypotheekadvies en financieel advies in Rotterdam

Wil je dat je hypotheek en je verzekeringen snel en goed geregeld worden? Welkom bij Blauw & Florijn in Rotterdam! Met ons hypotheekadvies en financieel advies én de beste service maken we het je echt gemakkelijk. Want financiën hoeven helemaal niet ingewikkeld te zijn.

Vijf Werelddelen 69
3071 PS Rotterdam

T 010 820 89 35
M rotterdam@blauwenflorijn.nl

Team Rotterdam

Onze hypotheekadviseurs en financieel adviseurs in Rotterdam

Dit zijn de gezichten van ons team in Rotterdam. Deze enthousiaste en gedreven hypotheekadviseurs en financieel adviseurs rollen graag de ‘blauwe loper’ voor je uit en beantwoorden al je vragen. Helemaal volgens de aanpak van Blauw & Florijn

Jonathan Wagter

Hypotheekadviseur
Vestigingsmanager Rotterdam

06 24 91 94 01
jonathan@blauwenflorijn.nl

Jan van der Horst

Algemeen directeur
Hypotheekadviseur

06 14 36 28 33
jan@blauwenflorijn.nl

Rudi de Jong

Verzekeringsadviseur

085 273 67 08
rudi@blauwenflorijn.nl

Sabina Donselaar

Hypotheekadviseur

06 28 74 28 49
sabina@blauwenflorijn.nl

Hugo Vlielander

Accountmanager binnendienst
Hypotheekadviseur

010 820 89 35
hugo@blauwenflorijn.nl

Siebe Schrijber

Verzekeringsadviseur

06 38 15 98 60
siebe@blauwenflorijn.nl