Hypotheekadvies en financieel advies in Leiden

Woon je in Leiden of omgeving en wil je dat je hypotheek en je verzekeringen snel en goed geregeld worden? Dan is het tijd om kennis te maken met Blauw & Florijn in Leiden! Hier kun je terecht voor hypotheekadvies en financieel advies. Maar we doen meer dan dat. Met onze service maken we het je echt gemakkelijk. Zo houd je je financiën lekker overzichtelijk.

Korevaarstraat 19
2311 JT Leiden

T 071 820 03 76
M leiden@blauwenflorijn.nl


Team Leiden

Onze hypotheekadviseurs en financieel adviseurs in Leiden

Dit zijn de hypotheekadviseurs en financieel adviseurs die je gaat ontmoeten in Leiden. Een team van enthousiaste en gedreven professionals die graag de ‘blauwe loper’ voor je uitrollen en al je vragen beantwoorden. Helemaal volgens de aanpak van Blauw & Florijn.

Freddy Hoffman

Adviseur zakelijke financieringen
Hypotheekadviseur
Vestigingsmanager Leiden

06 14 23 70 22
freddy@blauwenflorijn.nl

Jan van der Horst

Algemeen directeur
Hypotheekadviseur

06 14 36 28 33
jan@blauwenflorijn.nl

Pascal Stumpers

Hypotheekadviseur

06 38 15 08 18
pascal@blauwenflorijn.nl

Rudi de Jong

Verzekeringsadviseur

085 273 67 08
rudi@blauwenflorijn.nl

Siebe Schrijber

Verzekeringsadviseur

06 38 15 98 60
siebe@blauwenflorijn.nl

Thomas van den Bosch

Accountmanager binnendienst
Hypotheekadviseur

071 820 03 76
thomas@blauwenflorijn.nl