Hypotheekadvies en financieel advies in Den Haag

Bij Blauw & Florijn merk je dat je hypotheek en verzekeringen helemaal niet moeilijk hoeven te zijn. Je krijgt namelijk altijd een duidelijk en eerlijk verhaal én de beste service. Snel, makkelijk en goed. Welkom bij Blauw & Florijn in Den Haag!

Laan van Meerdervoort 708
2564 AM Den Haag

T 070 887 25 31
M denhaag@blauwenflorijn.nl

Team Den Haag

Onze hypotheekadviseurs en financieel adviseurs in Den Haag

Graag stellen we onze hypotheekadviseurs en financieel adviseurs in Den Haag aan je voor. Een enthousiast en gedreven team dat graag de ‘blauwe loper’ voor je uitrolt en al je vragen beantwoordt. Helemaal volgens de aanpak van Blauw & Florijn.

Fernando Duarte Nogueira

Adviseur zakelijke financieringen
Hypotheekadviseur
Vestigingsmanager Den Haag

06 40 97 46 92
fernando@blauwenflorijn.nl

Jan van der Horst

Algemeen directeur
Hypotheekadviseur

06 14 36 28 33
jan@blauwenflorijn.nl

Marcella Claassen

Hypotheekadviseur

06 10 97 33 17
marcella@blauwenflorijn.nl

Martijn van Ham

Hypotheekadviseur

06 18 70 08 79
martijn@blauwenflorijn.nl

Rudi de Jong

Verzekeringsadviseur

085 273 67 08
rudi@blauwenflorijn.nl

Siebe Schrijber

Verzekeringsadviseur

06 38 15 98 60
siebe@blauwenflorijn.nl

Severine Guillonard-Baumgarten

Accountmanager binnendienst

070 887 25 31
severine@blauwenflorijn.nl

Willem de Mol

Hypotheekadviseur

06 28 48 83 02
willem@blauwenflorijn.nl

Yuri van der Weel

Accountmanager binnendienst

070 887 25 31
yuri@blauwenflorijn.nl